Vytvořte zcela jednoduchým způsobem ze svého mobilního telefonu pomocníka na svých cestách. Pomohou vám k tomu google maps, které díky aplikaci Java dosáhly nebývalých úspěchů. Všechny mapy si tak můžete stáhnout do svého mobilního telefonu, který vám dodá zcela nečekané možnosti. Najednou se vám otevře nový prostor pro cestování, což s povděkem jistě přivítají hlavně ti lidé, kteří si jsou mnohdy na cestách bezradní a přitom jejich telefon může pracovat s Java aplikacemi. Číst dále »

Angličtina USA
Angličtina VB
Arabština
Bulharština Číst dále »
  • zcela bez jakýchkoliv problémů se můžeme podívat za pomoci Google Earth po celém světě, můžeme nahlédnout na všechny světadíly a nakonec si přiblížit ulice větších měst tak dokonale a podrobně, že si budeme připadat, jako kdybychom se procházeli po daném městě
  • Číst dále »

S Google Earth se podíváte i do vesmíru

Od poloviny roku 2007 mohou lidé v programu Google Earth spatřit i celou hvězdnou oblohu. Je to velice fascinující pohled, když si uvědomíte, že se díky této aplikace dostanete až do nitra některých sousedních galaxií nebo nahlédnete do nehlubších prostor vesmíru. Číst dále »

Cesta programu Google Earth ke společnosti Google

Ačkoliv je tvůrcem Google Earth úplně jiná společnost – Keyhole, která vytvořila Earth Viewer, tak přeci jen musíme přiznat, že bez společnosti Google by Google Earth nikdy nezískal takovou světovou proslulost. Už jen z toho je vždy třeba si vzít příklad. Vynikající myšlenka spojená s geniální vizí dá dohromady projekt, Číst dále »

Staňte se díky Google Earth kosmonauty

Přáli jste si někdy být kosmonauty, kteří opouští naší planetu a letí vstříc vzdáleným hvězdám? Tento sen měl jistě každý malý kluk, protože touha po dobrodružství nás žene stále dál. Díky aplikaci Google Earth se sny stanou skutečností a vy najednou objevíte dosud nepoznané možnosti. Číst dále »

V budoucnosti se služba Google překladač jistě rozšíří o všechny dostupné jazyky a lidé si tak budou moci přečíst všechny informace, které na webu najdete v jakémkoliv jazyce. Už nebude cokoliv problém přeložit. Usnadní to tak komunikaci mezi lidmi a nakonec se možná i smažou všechny rozdíly mezi jednotlivými jazyky. Číst dále »

Podílejte se na překladech rovněž i vy

Společnost Google si je zcela jednoznačně vědoma, že jejich Google překladač není dokonalý, takže nabízí všem jeho uživatelům, aby se podíleli na jeho vývoji. Z toho důvodu je zcela jednoduchý princip, kdy si zvolíte volbu – navrhnout lepší překlad – která vám umožní zlepšit a také zefektivnit celou tuto výjimečnou službu. Číst dále »

Nejjednodušší překlad díky Google překladači

Celosvětová siť internet vám je schopna nabídnout všechny potřebné informace. Základním předpokladem je ale znalost mnoha jazyků, abyste vůbec všem textům dokázali porozumět. Proto přichází na řadu naprosto dokonalá služba Google překladač, která vám umožní přeskakovat z jednotlivých jazyků navzájem. Takže můžete překládat z/do jazyku jak vás jen napadne, nemáte žádné omezení. Tato služba je zcela bezproblémová a velmi snadná pro všechny uživatele. Číst dále »

K dispozici na Google překladači je vám taková hromada všech možných jazyků, že si rozhodně budete moci vybrat z celé škály, která je zde právě jen pro vás. Nakonec zjistíte, že vše je velmi prosté a intuitivní ovládání vás zcela okouzlí. Dokážete tak využít potenciálu, který nabízí síť internet. Číst dále »