Kritika Google zaznívá ze všech stran

Již v současné době čelí Google mnoha problémům, které nejsou jistě nepodstatné. Nejvíce je kritizován za svou politiku porušování soukromí, což na druhou stranu je velmi relativní pojem. Jeho primárním úkolem je všechny informace, které na světě existují uspořádat do nějaké přehledné formy a nakonec je nabídnout nějakému koncovému uživateli, který se snaží daný pojem najít. Už jen za tento princip bychom měli být rádi, neboť je zcela zřejmé, že nakonec všechny dané informace jsou pro nás opravdu podstatné. Určitě budete raději využívat vše, co by vás mohlo zajímat. Google má díky těmto dispozicím o svou budoucnost postaráno.

Google proniká do života každého z nás

Dalším směřováním Google do všech sfér lidského života je dáno i to, že se nakonec budeme s tímto produktem nejspíše setkávat čím dál tím častěji, což by jistě mohlo být potěšující. Celkový majetek Google je natolik velký, že se jistě i nadále bude  snažit do všeho svým způsobem proniknout. Nakonec všechny další avízované projekty Google jsou toho jasným důkazem.

Další projekty Google jsou ukázkou budoucnosti internetu

Projekty typu Google Překladač nebo Google Earth mají svou budoucnost teprve před sebou, Ukazují nám novou vizi internetu a my s ním budeme moci vytvářet další a další podstatné věci, které nás budou dozajista lákat. Ať už chceme, nebo ne, tak musíme připustit, že se Google stává součásti našich životů, proto se snažme, aby tato budoucnost byla opravdu jen zářivá.