K dispozici na Google překladači je vám taková hromada všech možných jazyků, že si rozhodně budete moci vybrat z celé škály, která je zde právě jen pro vás. Nakonec zjistíte, že vše je velmi prosté a intuitivní ovládání vás zcela okouzlí. Dokážete tak využít potenciálu, který nabízí síť internet.

Vyberte si z ohromného množství jazyků (v současnosti se toto číslo pohybuje kolem 40 jazyků), takže váš počítač může mluvit: albánsky, anglicky, arabsky, bulharsky, česky, čínsky, dánsky, estonsky, filipínsky, finsky, francouzsky, galicijsky, hebrejsky, hindsky, holandsky, chorvatsky, indonésky, italsky, japonsky, katalánsky, korejsky, litevsky, lotyšsky, maďarsky, maltsky, německy, norsky, polsky, portugalsky, rumunsky, rusky, řecky, slovensky, slovinsky, srbsky, španělsky, švédsky, thajsky, turecky, ukrajinsky a vietnamsky.

Nejlepší na této službě je fakt, že se neustále přidávají další a další jazyky, takže nakonec bude služba Google překladač dostupná pro všechny jazyky světa, což jen pomůže k tomu, aby si všichni lidé dokázali porozumět bez nějakých větších problémů. Dokonalost je tedy prakticky na dosah. Neotálejte a i vy se snažte objevit všechny možnosti co nejdříve. Zjednodušte si tedy život, neboť to je principem služby Google překladač.

Napsat komentář